Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Szkoła Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie

Dziewierzewo 34, 89-240 Kcynia

Nabór na wolne stanowisko pracy: woźny

Dyrektor Zespołu Szkół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy: woźny

Wymagania formalne.

Wymagania niezbędne z art. 6 ustawy z dnia 21.11.2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. nr 223 poz. 1458) oraz minimalnych wymagań kwalifikacyjnych określonych w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 18.03.2009 r. w sprawie wynagradzania pracowników samorządowych (Dz. U. 2013 poz. 1050 ze zmianami):

  1. obywatelstwo polskie,
  2. minimum wykształcenie zasadnicze, zawodowe o profilu technicznym,
  3. pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  4. niekaralność (kandydat nie może być skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo, ścigany z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe),
  5. stan zdrowia pozwalający na wykonywanie pracy na stanowisku woźnego.

Wymagania dodatkowe.

Pożądane umiejętności i cechy kandydata:

  1. Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (podnosi wartość oferty)
  2. Umiejętność pracy w zespole.

  3. Komunikatywność, kreatywność, odpowiedzialność.

  4. Umiejętności techniczne i remontowo budowlane, umiejętności związane z obsługą urządzeń.
  5. Uczciwość
  6. Punktualność
  7. Pracowitość

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  1. Wykonywanie prac naprawczo-remontowych na terenie obiektu szkoły w tym:

a)      drobne prace elektryczne (naprawa i wymiana uszkodzonych gniazdek i kontaktów, żarówek),

b)      prace związane z konserwacją urządzeń wodno-kanalizacyjnych (naprawa kranów, spłuczek, wymiana uszkodzonych elementów armatury łazienkowej, udrażnianie instalacji),

c)       dbałość o prawidłowe funkcjonowanie elementów wyposażenia obiektu (bramy i ogrodzenia, drzwi, okna, ich zamknięcia, zamki),

d)      prace remontowo-malarskie w zakresie podstawowym (umiejętność gipsowania i szpachlowania niewielkich ubytków powstających w trakcie eksploatacji budynku, podstawowe umiejętności malarskie),

e)      prace naprawcze związane ze sprzętem szkolnym (naprawa stolików, ławek, biurek, krzeseł, pozostałego wyposażenia meblowego),

f)       udział w corocznych przeglądach budynku szkoły, kontrolach straży pożarnej, sanepidu i innych,

g)      bieżące i okresowe zakupy, w porozumieniu z dyrektorem, pomoc przy zakupach.

  1. Pomoc pozostałym członkom personelu obsługi przy cięższych pracach porządkowych i remontach w czasie ferii i wakacji (przesuwanie ciężkich szaf, mebli itp.)
  2. Prace porządkowe na terenie szkoły: sprzątanie śmieci, grabienie liści, odśnieżanie, posypywanie solą i piaskiem powierzchni chodników i parkingów.
  3. Obsługa elektronarzędzi.
  4. Znajomość i przestrzeganie obowiązujących przepisów prawa i instrukcji w zakresie realizacji zadań i obowiązków służbowych, w szczególności: regulaminu pracy, przepisów BHP i przeciwpożarowych oraz przepisów sanitarnych.
  5. Dbanie o stan techniczny powierzonego sprzętu i mienia.

Warunki pracy i płacy:

  1. Wymiar czasu pracy: 1 etat.
  2. Warunki płacy: Wynagrodzenie w/g regulaminu wynagradzania pracowników zatrudnionych na stanowiskach administracji, obsługi i pomocniczych w Zespole Szkół Szkole Podstawowej i Gimnazjum im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie
  3. Miejsce pracy: Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie 89-240 Kcynia, Dziewierzewo 34
  4. Zatrudnienie na stanowisku: WOŹNY
  5. Zatrudnienie: pierwsza umowa na czas określony  od 1- 6 m-cy

Wymagane dokumenty:

  1. wniosek o zatrudnienie z opisem kwalifikacji i doświadczenia zawodowego,
  2. kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i kwalifikacje zawodowe,
  3. świadectwa pracy potwierdzające przebieg pracy zawodowej,
  4. oświadczenie kandydata o niekaralności, posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych wraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922 z późniejszymi zmianami) w celach przeprowadzenia naboru na stanowisko woźnego,
  5. oświadczenie kandydata o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na stanowisku woźnego
  6. dokumenty potwierdzające spełnianie wymagań dodatkowych i inne o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach (kserokopie zaświadczeń o odbytych kursach, szkoleniach) przydatnych na stanowisku woźnego.                                                                                                                                                        Dokumenty aplikacyjne powinny być własnoręcznie podpisane przez osobę składającą ofertę, a dokumenty przedkładane w formie kopii powinny być potwierdzone przez kandydata klauzulą ,,za zgodność z oryginałem’’.

Termin i miejsce składania dokumentów.

Komplet dokumentów w zamkniętej kopercie lub teczce z dopiskiem:

[ imię i nazwisko] – Nabór na stanowisko woźnego w Zespole Szkół Szkole Podstawowej i Gimnazjum im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie

należy składać do dnia 27 lipca 2017 roku: osobiście w sekretariacie szkoły w godzinach od 8:00 -15:00 w dni robocze lub listownie, adres siedziby:

Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie 89-240 Kcynia, Dziewierzewo 34

 Procedura wyboru pracownika będzie prowadzona przez Komisję Rekrutacyjną z udziałem Dyrektora szkołły, będzie składała się z dwóch etapów: I - analizy dokumentacji aplikacyjnej (w tym prawidłowości przygotowania) i II - rozmowy rekrutacyjnej.

Osoby zakwalifikowane do II etapu zostaną o tym poinformowane telefonicznie w dniu 27 lipca 2017 r.

Dokumenty, które wpłyną niekompletne lub po określonym terminie nie będą rozpatrywane.

Termin rozmowy kwalifikacyjnej zostaje ustalony wstęnie na dzień 28 lipca 2017 roku, godzina 9:00 w siedzibie Zespołu Szkół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie 89-240 Kcynia, Dziewierzewo 34

Informacja o wyniku naboru umieszczona będzie niezwłocznie na stronie BIP Zespołu Szkół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie 89-240 Kcynia, Dziewierzewo 34

Oryginały wymaganych dokumentów należy przedstawić w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej.

Dyrektor Zespołu Szkół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum

im. ppor. Marka Uleryka

w Dziewierzewie

17.07.2017r.

DOKUMENTY:

Utworzono dnia 17.07.2017
Dyrektor Zespołu Szkół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy: woźny Wymagania formalne. Wymagania niezbędne z art. 6 ustawy z dnia 21.11.2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. nr 223 poz....
czytaj dalej » na temat: Nabór na wolne stanowisko pracy: woźny

Informacje

Liczba wyświetleń: 851
Utworzono dnia: 17.07.2017

Historia publikacji

  • 20.07.2017 09:37, Administrator
    Edycja strony: Nabór na wolne stanowisko pracy: woźny
  • 20.07.2017 09:35, Administrator
    Edycja dokumentu: Nabór na wolne stanowisko pracy: woźny
  • 20.07.2017 09:32, Administrator